Bwin

Sázková společnost BWIN založená v roce 1999 v Rakousku se v posledních letech vypracovala na jednoho z nejúspěšnějších poskytovatelů hazardních her v Evropě. Firma sídlí ve Stockholmu, Vídni a na Gibraltaru. Hlavním sídlem společnosti je však Gibraltar, odkud BWIN řídí většinu svých obchodů.

Kurzy se zapisují jak v evropském (desítkový), britském, tak i americkém formátu.

Kurzy u BWIN se pohybují spíše v průměru. Například ve vyrovnaném basketbalovém zápase jsou na úrovni 1,85: 1,85.

Read more Tento malý nedostatek však BWIN vyrovnává fantastickou nabídkou více než 80 druhů sportů, počínaje běžnějšími, jako fotbal, tenis, formule 1, přes galské sporty a futsal, až po “Aussie Rules” (australský fotbal). Kromě toho nabízí bwin svým zákazníkům sázky z politické a zábavní oblasti.

BWIN nabízí také live sázky (“live skóre”). Za všechny jen několik sportů s live sázkami: fotbal, tenis, lední hokej a různé druhy lyžařského sportu. BWIN má největší a nejširší nabídku live sázek vůbec.

Pro stálý přehled o live nabídce mohou zákazníci kliknout na “Live sázky” na pravém panelu a následně si (také na pravém panelu) podívat na “kalendář” se všemi událostmi.

Další kvalitou sázkové kanceláře BWIN je “b’direct”. Tento bezplatný servis podává průběžné informace o aktuálním stavu zápasu, o změně jehož je uživatel vždy informován. Navíc se odtud dá jediným klikem dostat k live přenosu události dle vlastního výběru.

Stránka BWIN navíc nabízí bwin pokerovou hernu a bwin kasino s oblíbenými pokerovými variantami, jako Texas Hold’em nebo 5 Card Stud a více než 30 klasickými hrami.

Pro větší pestrost nabízí BWIN také “MiniGames”, jako blackjack nebo ruleta.

Sitemap