Bwin

Sázková společnost BWIN založená v roce 1999 v Rakousku se v posledních letech vypracovala na jednoho z nejúspěšnějších poskytovatelů hazardních her v Evropě. Firma sídlí ve Stockholmu, Vídni a na Gibraltaru. Hlavním sídlem společnosti je však Gibraltar, odkud BWIN řídí většinu svých obchodů.

Kurzy se zapisují jak v evropském (desítkový), britském, tak i americkém formátu.

Kurzy u BWIN se pohybují spíše v průměru. Například ve vyrovnaném basketbalovém zápase jsou na úrovni 1,85: 1,85.

Ringtone 2pac - All Eyes On Me free ringtones text message Tento malý nedostatek však BWIN vyrovnává fantastickou nabídkou více než 80 druhů sportů, počínaje běžnějšími, jako fotbal, tenis, formule 1, přes galské sporty a futsal, až po “Aussie Rules” (australský fotbal). Kromě toho nabízí bwin svým zákazníkům sázky z politické a zábavní oblasti.

BWIN nabízí také live sázky (“live skóre”). Za všechny jen několik sportů s live sázkami: fotbal, tenis, lední hokej a různé druhy lyžařského sportu. BWIN má největší a nejširší nabídku live sázek vůbec.

Pro stálý přehled o live nabídce mohou zákazníci kliknout na “Live sázky” na pravém panelu a následně si (také na pravém panelu) podívat na “kalendář” se všemi událostmi.

Další kvalitou sázkové kanceláře BWIN je “b’direct”. Tento bezplatný servis podává průběžné informace o aktuálním stavu zápasu, o změně jehož je uživatel vždy informován. Navíc se odtud dá jediným klikem dostat k live přenosu události dle vlastního výběru.

Stránka BWIN navíc nabízí bwin pokerovou hernu a bwin kasino s oblíbenými pokerovými variantami, jako Texas Hold’em nebo 5 Card Stud a více než 30 klasickými hrami.

Pro větší pestrost nabízí BWIN také “MiniGames”, jako blackjack nebo ruleta.

Sitemap