Expekt

Od svého vzniku v roce 1999 se stal Expekt.com jednou z vedoucích mezinárodních online společností v oblasti sázení a hazardních her. Ať už jde o fotbal, tenis, stolní tenis, házenou nebo šachy: atraktivní kursy, široká nabídka, a neuvěřitelný počet sázek na velké i menší sportovní události, vykouzlí spokojený úsměv na tváři každého sázkařské nadšence.

Expekt.com Company Limited je licencována a kontrolována úřadem Lotteries and Gaming Authority of Malta.

Expekt nabízí své služby nejen na internetu, ale disponuje dokonce i vlastní strukturou poboček! Pomocí strategického konceptu vybudoval Expekt jeden z nejmodernějších sázkařských systémů v Evropě!

Kromě dlouhodobých, kombinovaných sázek a asijského handicapu zde zákazník najde také sázky například na “první / poslední skórující” nebo “oba týmy skórují”.

Live sázky nabízí Expekt pro mnohé sporty; kromě jiných je to hlavně fotbal, lední hokej, basketbal, ale i curling, tenis nebo bandy hokej.Dobrý přehled o aktuální nabídce live sázek mají zákazníci díky aktuálním statistikám a kalendáři plánovaných sportovních událostí.

Nabídka Expekt.com je doplněna kasinem (Expekt Casino) a pokerovou hernou (Expekt Poker) s různými pokerovými variantami. K dispozici je také Bingo a mnoho jiných online her.

Na Expekt.com máte jedinečnou šanci odstartovat vlastní “Challenge” nebo se zúčastnit právě probíhajících soutěží! Zde můžete soutěžit s přáteli, kolegy nebo jinými uživateli Expekt.com. Hra začíná ihned po navolení vkladu a ligy! Na konci se porovnávají jednotlivé výhry všech účastníků (Challenge výhra se odečte od vkladu) a určí se vítěz “Challenge”.

Dále je zde možnost se každý týden zúčastnit hry Supertoto a vyhrát tak jen s minimálním vkladem € 0,10 garantovaných € 100 000! Stačí, pokud si jako jediný tipnete 14 nejlepších euópskych her a vyhráli jste!

Expekt je k dispozici v mnoha jazycích. Kromě většiny evropských jazyků, mezi nimi i čeština a slovenština, je v nabídce i čínská, thajská a indonéská jazyková verze. Ohled se zde bere i na regionální jazykové rozdíly (například německy mluvící zákazníci mají možnost volby mezi rakouskou a německou verzí).

Sitemap