Interwetten

INTERWETTEN byla založena v září 1990 ve Vídni. Od roku 1997 nabízí sportovní sázení i na internetu. V online branži sportovních sázek se považuje za jednu z vedoucích sázkových kanceláří.

V roce 2000 se stal podnik akciovou společností a od roku 2005 se firemní sido INTERWETTEN Gaming Ltd. nachází na Maltě. INTERWETTEN disponuje licencí, kterou vystavila maltská vláda.

Sázková nabídka INTERWETTEN zahrnuje velký výběr sportů, počínaje fotbalem, přes tenis, formuli 1, americký fotbal, baseball, basketbal, až po lední hokej a box. Na INTERWETTEN se dá vsadit i na výsledky ostatních důležitých událostí, jako například na politické události.

Součástí velké nabídky INTERWETTEN je velký výběr speciálních sázek, jako například klasický handicap a stále oblíbenější asijský handicap, sázky na počet gólů a sázky na více / méně.

Live sázky nabízí INTERWETTEN pro fotbal, tenis, lední hokej, basketbal, házenou, alpské a severské lyžování, voleybal, ale také pro kulečník, ragby a vodní pólo.

Pro větší pestrost disponuje INTERWETTEN také Interwetten Casinem a pokerovou hernou (Interwetten Poker).
Nabídka INTERWETTEN obsahuje také rubriku “Games”, kde je pro Vás vždy připraveno několik miniher, jako například Blackjack, Solitaire, billiard, Gin Rummy nebo Skat.

Pokud uživatelé INTERWETTEN právě nemají k dispozici počítač, mohou své sázky uzavírat i přes mobilní telefon.

INTERWETTEN nabízí svou webovou stránku v dvanácti jazycích: v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, italštině, portugalštině, polštině, dokonce i rumunštině, a co je nejdůležitější, i v češtině.

Sitemap